ממבוטס - שאלות נפוצות

ממבוטס - שאלות נפוצות ממבוטס - שאלות נפוצות חם

Imageממבוטס הם קטעים של קוד (מקרו) אשר מופעלים בעת הצגת תוכן בממבו. המוכרים בהם הם mospagebreak ו-mosimage לסימון מעבר עמוד והשתלת תמונה. להלן תרגום של Mambot FAQ אשר נכתב ע"י Thomas Kahl באתר Mambots.com. התרגום באישורו האדיב של המחבר.

שאלה: כיצד אני מתקין ממבוט?
-------------------------------------
תשובה: זה די פשוט. תזדקק לחיבור FTP לאתר שלך. העתק לשם את הקבצים הבאים עם הממבוט (בד"כ בתוך זיפ). ההעתקה היא לתוך ספרית ה-mambots. ספריה זו היא תחת השורש של ההתקנה.

ברב המקרים זה כל מה שצריך לעשות. יש ממבוטים מורכבים יותר או שדורשים קינפוג. חפש את קובץ readme או שתעיין בקוד. לאחרונה מופיעים הנחיות.

שאלה: מדוע הממבות לא פועל במודול הבזק החדשות?
-------------------------------------
תשובה: במערכת ממבו הממבוטים מופעלים רק כאשר הם נמצאים בתוכן אשר מוצג באיזור תצוגה הראשי. קרי פריט תוכן או בלוג. תכנים המוצגים במודולים אינם גורמים להפעלת הממבוט.

דבר נוסף חשוב. חלון ה-PDF גם הוא לא מתרגם את יוזמי הממבוטים. קיים האק לתיקון התופעה ב http://www.troozers.com אבל רק עבור ezPDF.

שאלה: כיצד פועלי ממבוטס?
-------------------------------------
תשובה: כאשר מוצג פריט תוכן, ממבו לוקח את התוכן ממסד הנתונים ואחרי כן קורא אחד אחד לפי סדר האלף בית את כל הקבצים בספרית mambots. כל הממבוטים מופעלים! לכן מתכנת ממבוטים חייב להתחשב בסביבה הקיימת כדי למנוע טעויות.

יש שני סוגי ממבוטים. סוג אחד זקוק לתג {mambotname} בתוך הטקסט והסוג השני אינו מחפש תגים. מרבית הממבוטס מצפים לתג התואם שלהם ומחליפים את התג בטקסט שהם מחוללים. הממבוט יכול לעשות כל דבר שניתן לעשות בתוך ממבו: לקרוא ולכתוב למסדי הנתונים, לקרוא משתנים, לגשת למערכת הקבצים...

הערת המתרגם: כדאי לבקר באתר mambots.com שם תמצאו את מרבית הממבוטים הקיימים וגם הסברים על הפעלתם. בפורומים של mambers.com יש פורומים ומקדשים לממבוטס.

Powered by JReviews
 

ג'ומלה!ישראל בפייסבוק ג'ומלה!ישראל בטוויטר ג'ומלה!ישראל בגוגל+

Powered By JFBConnect

אחסון בחסות: