404 עזרה דחופה

דיונים בדבר קידום אתרי ג'ומלה במנועי החיפוש (seo) וכן אודות כתובות אתר ידידותיות (SEF).

404 עזרה דחופה

הודעהעל ידי shaggy » 29 יולי 2012, 18:14

ראשית, לא מפנים redirect 301 מעמוד שגיאה לדף 404, אלא מגדירים את דפי 404 במערכת.

יש לי שאלה קצת שונה בנושא דפי 404, מקווה שיעזרו לי פה ברצינות.
לאחרונה, אני רואה שגוגל מציגים בכלי למנהלי אתרים (Google Webmaster Tools) שגיאות מסוג soft 404. יש לי באתר כל מיני עמודים שעושים בדיקות פרמטרים בשורת הפקודה, ואם הפרמטרים אינם תקינים, ישנה הפניה אוטומטית לעמוד אחר. למשל, אם נכנסו לעמוד http://www.mydomain.co.il/events/45 (זה סתם כתובת רק לשם ההמחשה, אין אתר כזה באמת) שמשקף אירוע מספר 45, ואירוע 45 איננו קיים, אז קוד האתר מפנה אוטומטית לעמוד האירועים הראשי http://www.mydomain.co.il/events . גוגל משום מה מזהה לי שגיאת soft 404 על עמודים אלו. מה עושים?

תודה מראש על העזרה.
בניית אתרים לפי תקני w3c ותאימות לדפדפנים ומנועי החיפוש. ניתן לשאול שאלות בפורום בניית אתרים שלנו.
ניהול קמפיין פרסום בגוגל לעסקים ופרטיים.
shaggy
ג'ומלאי מתחיל
ג'ומלאי מתחיל

Re: 404 עזרה דחופה

הודעהעל ידי mtk » 29 יולי 2012, 23:17

ברוך הבא לפורום ולקהילה.
קודם כל הנושא הזה כלל אינו קשור לדיון שעליו הגבת ולכן הופרד.
שנית, בהנחה והשאלה הזו קשורה לג'ומלה בדרך כלשהי, אזי מי שיוצר/מדווח על שגיאת ה404 הוא אותו רכיב לניהול אירועים ולכן מומלץ לפנות למפתחים ולשאול את דעתם בנושא.
מומחה ג'ומלה ו-RTL - בניית אתרי אינטרנט מבוססי ג'ומלה, מודולי סליקה, תמיכה, הדרכה, אתר מראה לזאפ ועוד...
Gracy Art - אתר היצירה של גרסיאלה קוצ'ן | IsrArg - קהילת ישראל-ארגנטינה
לייט הוסט - אחסון אתרים לג'ומלה בישראל - כולל התקנה חינם בחשבון האחסון! תמיכה בג'ומלה, תבניות לג'ומלה ועוד.
mtk
צוות הגרעין
צוות הגרעין

חזור אל ג'ומלה! 1.5 - קידום אתרים SEO/SEF

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו 2 אורחים

ג'ומלה!ישראל בפייסבוק ג'ומלה!ישראל בטוויטר ג'ומלה!ישראל בגוגל+